Multilicence

Pro firmy, organizace nebo školy nabízíme elektronické slovníky Lingea Lexicon 7 za výhodné multilicenční ceny. 

Jednotková cena se s vyšším počtem objednaných licencí výrazně snižuje, navíc se sčítají i jednotlivé licence různých titulů (př.: při nákupu 10 licencí Anglického velkého slovníku  a 10 licencí Ruského velkého slovníku platí jednotkové ceny z kategorie nad 20 licencí). Podobně zvýhodněné jsou ceny i pro doobjednání licencí.

Nabízíme cenovou výhodnost, jednoduchou správu softwaru a jeho pravidelné aktualizace. Samozřejmostí je technická podpora po celou dobu platnosti licence. Ověřte si výhody multilicence pro Vaši firmu a využijte našich multilicenčních slev.

 Technické řešení

Slovníky Lingea Lexicon 7 lze provozovat lokálně i na serveru. Nabízíme několik variant licencí, dohodnout lze i kombinaci těchto variant jako řešení pro uživatele s pevnými PC a s notebooky. 

Typy licencí

1. Multilicence pro pevný počet uživatelů.
2. Multilicence pro maximální počet současně pracujících uživatelů (plovoucí licence).
3. Neomezená (plošná) multilicence pro všechny uživatele v organizaci.

K dispozici je též varianta vhodná pro začlenění do firemního intranetu, využít můžete i pronájem licence formou ročního poplatku včetně aktualizace dat.

Dodatečné licence lze dokupovat v libovolném množství, samozřejmě také za zvýhodněnou cenu (již zakoupené licence se započítávají). 


Pokud používáte starší slovníky Lingea Lexicon 5, můžete uplatnit zvýhodněné ceny za upgrade. Rádi Vám poskytneme novou verzi Lexicon 7 na vyzkoušení a porovnání s Vaší stávající verzí. Tato nabídka platí také pro možnost cross-upgrade.

Konkrétní cenovou nabídku Vám vyhotovíme poté, co nám zašlete svou poptávku na e-mail multilicence@lingea.cz. 

Lingea Lexicon je již 20 let nejlepší slovníkovou off-line aplikací pro Windows, Linux i MacOS. Na slovníky Lingea při své práci spoléhají překladatelé, vědečtí pracovníci, učitelé na vysokých i středních školách, pracovníci ministerstev i velkých firem. Vyzkoušejte je také.