Překladač nové generace Lingea Translator díky novým postupům dosahuje výsledků dříve nemyslitelné kvality a v určitých aplikacích už dokáže nahradit lidského překladatele. Naší doménou jsou pak zejména překlady mezi hlavními světovými a slovanskými jazyky. Ještě vyšší kvality překladu lze dosáhnout procesem adaptace překladače na určitý obor (strojírenství, bankovnictví, medicína, IT apod.) Obecný překladač tak přizpůsobíme zákazníkovi maximálně "na míru". Tento proces trénování se vyplatí v případě většího nasazení překladače.

Nabízíme řešení pro tyto jazyky:

lingea-translator-jazyky.jpg (79 KB)

Základním modelem jsou zabezpečená on-line řešení. Off-line instalace doporučujeme tam, kde překladače budou využívat vyšší desítky uživatelů nebo potřebujete zajistit maximální bezpečnost překládaných dat.

Překladače můžete vhodně kombinovat s dalšími jazykovými nástroji Lingea. Nejžádanějšími doplňky jsou integrované překladové slovníky a korekturní nástroje. V jednom rozhraní tak můžete nejen překládat, ale také odstraňovat překlepy, ověřovat významové nuance ve slovnících, hledat synonyma nebo automaticky doplňovat diakritiku. Naše nástroje vám pomohou také optimalizovat fulltextová hledání napříč texty v různých jazycích.       

Naše překladače používá denně až milión uživatelů prohlížeče firmy SEZNAM.CZ pro porozumění obsahu cizojazyčných stránek.

Zajímají vás podrobnosti? Pište na multilicence@lingea.cz  nebo volejte 541 233 160.